Фільм Екзорцизм: печера шамана (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Почавши помічати дивності в своїй поведінці, молода жінка Гім-джу вирішує звернутися до фахівця. Лікарі, обследующие Гім-джу, не виявляють у неї ніяких патологій, списавши все на втому і зайву тривожність. Порадивши звернутися до психолога, фахівці навіть не припускали, якою жахливою може виявитися проблема жінки. Відшукавши досвідченого психолога і екзорциста, Гім-джу записується до нього на сеанс. У першу ж зустріч, яку чоловік проводить зі своїми помічником і учнем, Гім-джу розповідає їм всі симптоми, які не дають їй спокою. Жінка впевнена в тому, що не здорова і їй необхідна допомога.

Зануривши Гім-джу у стан глибоко трансу і почавши ставити їй питання, чоловіки переконуються — Гім-джу підвладна дій когось жахливого, хто давно живе поруч з нею. Нечиста сутність, оселилася в жінці, не дає їй спокою і змушує робити те, що може здатися дивним не тільки всім навколишнім, але й самій Гім-джу. Чоловікам доведеться докласти чимало зусиль, щоб вигнати демона, який обрав душу Гім-джу і повернути жінці колишнє життя.

Тільки ось, зробити це буде дуже не просто. Зіткнувшись зі своїми головними страхами, чи зможуть вони думати про ту, яку рятують? Фільм Екзорцизм: печера шамана (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Kim Hwi
В ролях: Кім Сон-гюн, Ю Сон, Чхон Хо-джин, Чха Е-рен, Кім Хе-сон, Чи Гю-джон


загрузка...