Фільм Елемент (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой працює фінансовим консультантом і веде цілком забезпечений спосіб життя. Однак його долю не можна позаздрити, адже ще недавно у нього була кохана дружина, трагічно загибла в жахливій автокатастрофі. Чоловік тяжко переживав ті події. Зараз він все ще думає про дружині і ніяк не може відпустити спогади. Він з кожним разом все більше повертається в минуле, фактично живучи ім. Хоча хлопець знає, що так у нього не буде майбутнього, а час йде і потрібно жити заради нових звершень, в тому числі і на особистому фронті.

Так, щоб позбутися від нав’язливих спогадів, він вирішує на проведення незвичайного експерименту. Йому повинен допомогти забутися гіпноз, а відомий лікар дає йому гарантії, що все буде добре. Але процедура закінчується несподіваним результатом. Як з’ясовується, тепер він може бачити себе з боку, причому від цього легше не стає. Тепер він розуміє, що вся його робота це фінансові піраміди, а клієнти нахабним чином обманюються, хоча до всього, що сталося він не міг собі в цьому зізнатися. Також спогади про дружину стають набагато яскравіше.

Як повернути все на свої місця і почати нормально жити? Над цим питанням і доводиться ламати голову, знову і знову. Фільм Елемент (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Кейес
В ролях: Майкл Айронсайд, Стівен Майкл Квезада, Пол Стюарт, Моллі Мілліган, Энжелин-Роуз Трой, Велинда Годфрі, Сюзанна Гібб, Ніккі Донлі, Brett Bentman, Емілі До


загрузка...