Фільм Елізабет Харвест (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мрія будь-якої жінки – забезпечити собі і дітям гідне майбутнє. Досягти бажаного можна двома способами: наполегливою працею і вдалим заміжжям. Перший варіант є найбільш складним, адже вибудовуючи кар’єру і просуваючись по службових сходах, жінка приносить на вівтар роботи своє особисте життя. Це провокує розлучення, і ламає долі. Другий спосіб виглядає краще і не вимагає фатальних жертв. Складність полягає лише в тому, щоб знайти підходящу партію, а це зовсім не просте завдання, як може здатися на перший погляд. В цьому плані Елізабет пощастило, і їй пощастило зустріти гідного супутника життя.

Його звуть Генрі, він вчений і досить відома особистість у світовому науковому співтоваристві. Слава і працьовитість приносить чоловікові непоганий дохід, тому він проживає в розкішному особняку, і ні в чому собі не відмовляє. Зрозуміло, між подружжям спостерігається суттєва різниця у віці, але Елізабет дійсно любить свого чоловіка. Жінка переїжджає в розкішний будинок, і Генрі запевняє, що все тут належить їй на законних підставах. Єдина умова: не варто наближатися до кімнаті, яка знаходиться під замком.

Жінка відчуває інтригу, отже, навряд чоловік їде по справах, вирішує порушити заборону, не припускаючи, до яких наслідків призведе надмірна цікавість. Фільм Елізабет Харвест (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Себастьян Гутьєррес
Актори: Еббі Лі, Кіран Хайндс, Ділан Бейкер, Меттью Бірд, Карла Гуджино


загрузка...