загрузка...


Відпочинок. Все мрійливо закривають очі і кожен представляє значення цього слова по-різному. Для кого-то відпочинок — поїздка на море, для кого-то — просто бездельнічество. А ось головні герої кінострічки 2016 року під назвою «Емерівілл» вирішили витратити свою відпустку на подорож по Новій Англії. Четверо студентів дивувалися красот цих місць. Їм дуже подобалося тут гуляти. Все-таки, світ прекрасний хоч як крути! Однак, рано чи пізно всьому приходить кінець. Хлопцям потрібно повертатися до навчання в рідному місті.

Герої вирушили додому на автомобілі. По дорозі вони згадували, як же здорово було днем ​​гуляти по чадним вулицях, розглядати пам’ятки, а ввечері на всю котушку відриватися на кльових вечірках і дискотеках. Знову університет… Проте, далеко студенти не поїхали — в авто сталася якась поломка. З нею не вийде впоратися відразу — потрібен час. Молодь довго шукала місця, в яких можна було б полагодити транспорт, але працівники дорожньої служби розчарували хлопців — автосервіс «вийде на роботу» тільки завтра.

Тоді друзі почали думати, де б переночувати. Незабаром вони натрапили на стару село. Буде цікаво. Так що сідайте зручніше і починайте дивитися фільм «Емеривілль (2016)» онлайн, безкоштовно і в хорошій якості. Приємного перегляду!

Режисер: Pritesh Chheda
У ролях: Дон Даро, Ребекка Чалів, Дебора Ебботт, Ерік Рейнхолт, Тесс Клайн, Бретт Брок, Nardeep Khurmi, Марк рейнінг, Pritesh Chheda, Джейкоб Битцер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress