загрузка...


Правда про те, якою насправді доводиться життя відомих блогерів відома далеко не всім. Чи дійсно в їх будні панує такий спокій, як їм то демонструють у своїх відео? Головні герої — Нік і Джейк, вирішують зняти документальний фільм про знамениту парі, щоб всьому світу показати те, якою насправді життям вони живуть. Вони всюди слідують по п’ятах за героями свого фільму. Спостерігаючи за життям Брук і Калеба, нашим документалістам далеко не відразу посміхнулася удача.

Бажаючи зняти провокаційний репортаж, героїв чекало деяке потрясіння. Те, яким видався у наших героїв «відпустку» зміг здивувати всіх тих, хто свято вірив в невинність подій. Так, як же будуть розвиватися події представленої картини, враховуючи той факт, що долі у всіх цих людей дуже непрості і підступні. Брук і Калеб вже звикли до недовіри і тому їм доводиться зі шкіри геть лізти, щоб утримати свою репутацію на плаву. Крок за кроком кожен з героїв прагне утримати свої позиції і не дозволити комусь зруйнувати їхні мрії і бажання. На чиєму боці опиниться удача, а хто з героїв зіткнеться з низкою серйозних труднощів?

Передбачити розвиток сюжету не просто, а тому перегляд фільму виявляється набагато більш захоплююче, ніж передбачалося. Фільм Фолловери (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Райан Джастіс
У ролях: Аманда Делані, Джастін Майна, Шон Майкл Глорія, Нішант Гонья, Девід Е. МакМахон, Емілі Стюард, Есмеральда Чапа, Бьянка Тейлор, Брет Берт, Джейсон Хенне

загрузка...