Фото на згадку онлайн розповість про те, що не всі старовинні речі варто чіпати, а тим більше користуватися ними. Починалася ця історія цілком спокійно і весело. Група молодих людей, які дружать між собою, вирішила провести вихідні в красивому місці на природі. Вони знайшли будиночок, до якого і вирушили на машині. Всі були в передчутті приємного проведення часу, гомоніли про щось своє і мріяли скоріше вже дістатися до місця відпочинку. Ніхто з них навіть не думав, що плани можуть змінитися або що-то постане у них на шляху.

Але несподівана аварія, свідками якої хлопці стали, змусила їх згорнути на іншу дорогу. Молоді люди розраховували, що швидко знайдуть новий правильний шлях до заміського будинку, а незнайома дорога їх настільки заплутала, що вони заблукали. Розуміючи, що до темряви вони вже все одно не встигнуть вибратися з цієї незнайомій місцевості, хлопці просто вирішили зупинитися в будиночку, який побачили неподалік. Він все одно був порожній, а їм треба було відпочити. Ніхто і подумати не міг, що ця зупинка може стати початком справжнього кошмару, від якого неможливо врятуватися. Коли герої увійшли всередину, вони побачили навколо багато речей. Молоді люди з цікавістю почали розглядати те, що було навколо.

Їх навіть не бентежило, що речі покриті товстим шаром пилу, а отже, у цьому домі давно вже ніхто не живе. Один із хлопців побачив старовинні фотографії, які почав розглядати, а потім знайшов і фотоапарат. Фільм Фото на згадку (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антон Зенковіч
В ролях: Ірина Темичева, Степан Юрпалов, Анастасія Зенковіч, Єгор Харламов, Санжар Маді, Гарік Петросян

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress