Фільм Франкенштейн (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Елізабет і Віктор Франкенштейн створюють людини і нарікають його Адам, від його особи і піде розповідь у цьому фільмі. Штучно створивши, а після вдихнувши в нього життя вчені почали проводити над своїм дітищем всілякі експерименти. В основному це були медичні досліди, особливо не церемонячись з піддослідним вони робили свою справу. Через деякий час з ним почали відбуватися зміни на шкірі пішли висипання і вискочили горби і западини. Людина-монстр став гинути, і одного разу помер. Групі докторів нічого не залишалося робити як провести розтин, ось тут і настав час самого цікавого.

Франкенштейн повстав з мертвих, хоча швидше за все він і не вмирав, адже він ніколи і не був до кінця живий. Перекрошив весь персонал він іде, потрапивши на свободу це диво біотехнологій починає намагатися вижити, намагатися пізнати цей світ. Доросле на вигляд дитя швидко знайшло собі пригод, і убивши кілька поліцейських монстр потрапив, він трохи не загинув, а потім його в черговий раз убили. Фільм Франкенштейн (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Скільки ж буде поневірятися цей бідне і нікому не потрібне істота, йому не можна попадатися на очі поліції, хоча всі вважають, що його більше немає, і він бреде зі своїм новим сліпим іншому вулицями, який сліпий і не бачить, що компанію йому складає сам Франкенштейн — монстр створений людьми, ними ж приречений на страждання.

Режисер: Бернард Роуз
В ролях: Керрі-Енн Мосс, Завьер Семюел, Сандра Роско, Денні Х’юстон, МакКенна Грейс, Тоні Тодд, Майя Ерскін, Джеймс Лью, Керол Енн Уоттс, Адам Нагаитис


загрузка...