загрузка...


У молодої і цілком благополучної американської сім’ї є незвичайне захоплення-дослідження старожитностей. Одного разу герої фільму «Фургон смерті» вирішують відправитися в дальній штат з метою подивитися унікальну печерну живопис. Для цього вони купують старий автомобіль, який спершу здався їм цілком надійним і безпечним засобом пересування. Однак по дорозі з машиною починають відбуватися Лякаючі речі: так, раптово на самому ходу у неї відмовили гальма, і вона ледь не падає в яр. В результаті аварії гине один з пасажирів, а люди перебувають у стані крайнього шоку і жаху.

Але на цьому нещастя, пов’язані зі старим фургоном, аж ніяк не закінчуються. Незабаром молоді люди дізнаються, що їх машина раніше належала кривавому маніяку, число жертв якого складно навіть підрахувати. Перелякані цим відкриттям, ті, що вижили відчайдушно намагаються покинути нещасливий фургон, проте розуміють, що знаходяться в полоні.

Герої гинуть один за іншим, і лише небагатьом судилося залишитися живими в цій жорстокій і кровопролитній боротьбі з потойбічним. Фільм Фургон смерті (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Том Нейджел
В ролях: Міша Бартон, Деніз Річардс, Carolyne Maraghi, Джефф Дентон, Метт Мерсер, Девід Грейтхаус, Ендрю Стетон, Грег Віоланд, Кеті Кін, Брайан Нейджел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress