Американська корпорація посилає співробітницю на острів Сайпан в Тихому океані подивитися ділянку, куплений посередником, і оцінити потенціал для майбутнього курорту. Незважаючи на протести та попередження місцевих (на купленій території нібито знаходяться священні поховання), група з чотирьох чоловік у супроводі провідника їде оглядати місцевість. Там вони виявляють японський бункер часів Другої світової і вирішують дізнатися, наскільки глибоко простягається споруда під землею…

Компанія молодих людей відправляється подорожувати у Сайпан, де мають намір відпочити. По прибуттю вони розшукують відповідне місце, але виявляють покинутий колись бункер, який викликає непідроблений інтерес туристів. Там вони і хочуть влаштуватися на тимчасове перебування. Герої не здогадуються, що атмосфера всередині просякнута страхом і хворобливими відчуттями, які неможливо підробити.

Там живе справжній ворог, якого не можна побачити. Починається жорстока боротьба. Зможуть вони вистояти і врятувати власні життя? Або все закінчитися швидкою смертю? Фільм Геєна: Де живе смерть (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хіроші Катагірі
В ролях: Єва Свон, Саймон Філліпс, Джастін Гордон, Даг Джонс, Меттью Едуард Хэгстром, Шон Спролинг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress