загрузка...


За загадкових обставин гине дівчина, жорстоке вбивство і справа все ще вважалася не розкритою, винуватця не знайдено. Рік по тому її друзі відправляються в Сибір відвідати могилу Карини. Хлопці, вирішили зупинитися в будиночку її брата, на околиці лісу і трохи затриматися, щоб відпочити на природі. Родич загиблої займається темною магією, його обряд потрібно провести саме в день її пам’яті. Але хлопці ще не знають, що чаклун, одного з них прирік на жертвоприношення. Їх охоплює паніка, коли не далеко від дому вони побачили вириту могилу.

Але весь жах ще попереду, під час проведення обряду шаман викликав духів, а разом і з ними з’явився страшний демон. Ситуація загострилася до межі, в приміщенні почали відбуватися містичні речі. Злий дух насолоджувався тим, що відбувається хаосом і ставав ще нещадніше. Моторошна сутність переслідувала одну мету, смерть. Підлітки один за іншим позбавлялися розуму і закінчували життя самогубством. Що залишилися в живих вони не знають, як зупинити весь жах, намагаються вигнати темні сили.

У розпал трагічних подій з’ясовується справжня причина загибелі Карини, той, хто скоїв цей злочин, перебувати серед них… Фільм Гірські вогні (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Томас Данн
Актори: Еріка Дашер, Олексій Воробйов, Емма Дюмон, Кайл Джонс, Іванна Сахно, Джин Фарбер, Коста Ронін, Сем Хемілл, Мейсон Д. Девіс, Марк Борковські

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress