Ок-пун є молодою дівчиною, якій прийшла пора виходити заміж. Головній героїні «Гнів жінки» 2018 пощастило стати дружиною заможного чоловіка, вихідця з багатої родини. Весілля пройшло в кращих традиціях Південної Кореї, всі були досить. Настав час першої шлюбної ночі. І тут новоявлений чоловік помирає якоюсь загадковою смертю. Наша героїня в шоці від події, адже вона ніяк не очікувала, що так швидко стане вдовою. Пізніше вона дізналася, що така ж доля торкнулася і братів її чоловіка, а свекруха явно приховує жахливу таємницю.

Головна героїня південнокорейського кінофільму на ім’я Ок-пун, за наполяганням батьків виходить заміж за спадкоємця шанованої в країні людини. Однак, вони не встигли толком зблизиться, так як в першу ніч після весілля, новоспечений чоловік помер таємничою смертю. Фільм Гнів жінки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незабаром виявляється, що ні він один — його рідні брати також раптово померли. Ок-пун переконана, що свекруха приховує від неї якусь страшну таємницю і вона не заспокоїться, поки не розбереться…

Режисер: Ю Ен-сон
Актори: Со Ен-ХІ, Сон на-Ин, Пак Мін-Джі, Лі Тхе — рі, Сон Сон-юн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress