Келлі Чендлер є новобранцем в рядах ЦРУ. За сюжетом «Гонки з часом» він отримує важке поранення при виконанні небезпечної місії. Тепер Келлі балансує між життям і смертю, адже він підключений до апарату штучного життєзабезпечення. Його дружина Тесс, в минулому непоганий агент ЦРУ, вирішує самостійно з’ясувати обставини цієї трагедії. В ході приватного розслідування вона змогла з’ясувати, що тут замішані представники верхівки спецслужб. Тепер вона готова поставити на кон все заради того, щоб захистити свого чоловіка від небезпечного шляху і непередбачуваних наслідків.

Келли Чандлер — молодой парень, недавно поступивший на службу в ЦРУ. Его первое серьезное задание оказалась фатальным. В ходе выполнения главный герой получил серьезную травму и оказался на грани между жизнью и смертью. Его подключили к аппарату искусственного дыхания, дабы поддерживать в нем жизнь. Фільм Гонка з часом (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Супруга Чандлера — Тесса, будучи бывшим сотрудником разведывательных органов, намеревается разузнать, что на самом деле произошло с ее супругом. В итоге женщина выяснила, что авария не была случайной, и что в этом замешано само ЦРУ…

Режисер: Марк Поліш
Актори: Діанна Агрон, Енді Гарсіа, Бар Пали, Джеймс Фрейн, Джастін Барта

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress