загрузка...


Після конфлікту з дружиною Паулою, яка влаштувала істерику, Джейк зібрав речі, маючи намір піти з дому. Продавець атрибутів для гольфу попросив колегу Шенка прихистити його. Чоловік розповів, що дружина запросила до них гостей, не найприємніших для нього люди. Після вечірки Паула накричала на нього, звинуватила в зраді і викликала копів, повідомивши, що чоловік намагався її побити. Вислухавши розповідь, Шенк відмовив приятелеві, і тому довелося знайти житло по оголошенню. Перш ніж оглянути гостьовий будинок, Джейк заїхав в школу за Самантою, своєю дочкою.

Підліток спочатку встав на бік матері, образившись на тата за розвал сім’ї. Але потім вона вийшла з машини, щоб ознайомитися з місцем, де батько буде жити. Макс показав просторі покої, напхані технікою. У дворі був басейн, бігав собака, що належить господареві. Чоловіки швидко знайшли спільну мову і навіть подружилися. Фільм Гостьовий будинок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Часто до їхньої компанії приєднувалася Саманта. Джейку і дівчинці подобався Макс. Вони не підозрювали, яка небезпечна людина ховається за маскою привітної, великодушної людини.

Режисер: Марія Гарджиуло
Актори: Том Елпер, Тімоті Поуп, Саванна Латем, Ейлін Девідсон, Деніел Болдуін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress