загрузка...


Джессі давно думала про те, що треба було все-таки вибрати час і поговорити з її чоловіком Джеральдом про те, якими поганими стали їхні стосунки, але постійно щось заважало. То треба було зайнятися нагальними справами, то просто не було часу і бажання піднімати настільки важливе питання. Джеральд і сам чудово розумів, що треба щось робити, щоб не допустити розвалу цього шлюбу, а коли одного разу йому в голову прийшла гарна ідея, він все ж викроїв час, щоб обговорити її зі своєю дружиною. Почувши, що Джеральд хотів поїхати до будиночка біля озера, де на кілька кілометрів не було жодної живої душі, Джессі задумалася.

Втекти від людей і цивілізації здавалося непоганою ідеєю, але все-таки їй було трохи страшно, адже якби щось трапилося, то ні в кого було б просити допомоги. В кінцевому підсумку ця жінка погодилася скласти компанію чоловікові в цій подорожі, а коли вони дісталися до будиночка, то почали облаштовуватися. Надовго подружжя не вистачило, вони кинулися в ліжко і почали любовну гру. Джеральд ненадовго відлучився, а потім приніс наручники, якими спробував прикувати руки дружини до ліжка. Джессі трохи попротестували, але потім погодилася на цей експеримент, а коли її чоловік почав вести себе дуже грубо, вона, вже не граючи в ігри, наказала йому негайно зупинитися і звільнити її руки. Фільм Гра Джералда (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Джеральда не хотілося цього робити, а коли він вже готовий був виконати вимогу дружини, йому стало погано. Джессі було відомо, що у її чоловіка не дуже здорове серце, але щоб він звалився з нападом під час сексуальної гри, такого вона точно не очікувала.

Режисер: Майк Фленеган
В ролях: Карла Гуджино, Генрі Томас, Брюс Грінвуд, Карел Стрёйкен, Кейт Сігел, Кьяра Аурелія, Stu Cookson, Tom Glynn, Кімберлі Баттіста, Наталі Роерс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress