Фільм Гра ката (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Американська компанія надсилає співробітника з’ясувати місце розташування об’єкта, що зацікавив керівництво. Відрядження в Колумбію виявляється ідеальним розвагою для підрядника Марка. Хлопець відправляється в чужу країну разом з помічником, завдяки чому завдання виконується швидко. Бажання насолодитися подорожжю по повній веде призводить колег в бар, де місцеві жриці кохання задобрюють гостей поцілунками і випивкою. Але веселощі закінчується дуже рано і несподівано. Зловмисники використовують розслабленість напарників, безшумно викрадають туристів з подружками для провертання грандіозної операції.

Бандитам відомі подробиці фінансових справ американської корпорації, а для крадіжки грошей з рахунків фірми потрібно введення секретного пароля. Марк має доступ до рахунків, адже уповноважений укладати угоди, і його життя тепер повністю залежить від секретної комбінації цифр. Мафіозі повій використовують як перекладачок, а на заступника Маурісіо відчувають різні садистські прийоми для залякування інших бранців. Фільм Гра ката (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Напівживий асистент благає боса видати пароль злочинцям, але чоловіки усвідомлюють, що виявляться непотрібним сміттям для викрадачів після успішного переказу коштів. Нечувана сума кружляє голови садистів, змушує вдаватися до тортур, приниження супутниць хлопців.

Режисер: Мігель Уррутіа
В ролях: Jasón Chad, Андрес Де Ла Фуенте, Вина Мачадо, Хорхе Еррера, Катаріна Сахт, Хорхе Кастелланос, Паула Естрада, Антоніо Посада


загрузка...