Фільм Ідеаліст (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Цікавий представлений драматичний трилер «Ідеаліст» починається з падіння літака, що перевозить на своєму борту чотири водневі бомби. Літак падає в Гренландії на незаселеній території, тому представники США і Данії швидко замітають сліди події, запевняючи інший світ, що ситуація знаходиться під контролем. Про катастрофу швидко забувають, а це справа стає маловідомим і таємничим в історії Данії двадцятого століття. Здавалося все так і залишиться історією, і ніхто, ніколи не зможе докопатися до правди, але з часом ситуація починає змінюватися.

Через двадцять років, учасники ліквідації аварії починають гинути один за іншим від дивних хвороб. Розслідуванням цих смертей починає займатися молодий журналіст. Поуль дізнається від одного з колишніх працівників військової авіабази про цю аварію. Тепер він починає підозрювати, що все відбулося значно небезпечніше, ніж уявлялося владою замішаних держав. Хлопець бажає розкрити всю правду трагедії, але адже це може суттєво вплинути на авторитет Данії та Америки.

Чи зуміє журналіст довести своє розслідування до кінця, або справа зуміють закрити і заховати всі факти, як і багато років тому? Фільм Ідеаліст (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Христина Розендаль
В ролях: Петер Плаугборг, Серен Маллінг, Томас Бо Ларсен, Арли Жовер, Тім Ахерн, Йенс Альбінус, Барбара Барнс, Хенрік Бірк, Клаус Бує, Микола Седерхольм


загрузка...