загрузка...


Рідкісна подружня пара проживає своє спільне життя без кризи. Невдоволення і відчуження виникають з різних причин. Це може бути нестача часу для спілкування і взаємодопомоги, брак зусиль для вирішення конфліктних ситуацій, ревнощі або страх перед з’ясуванням відносин, негаразди на роботі і навіть тиск з боку родичів. Брайан і Кессі відчувають, що стали один від одного далекі, немов живуть на різних планетах. У багатьох питаннях вони не відчувають довіри, чіпляючись і відшукуючи недоліки. Інтимні стосунки втратили колишній запал. Незважаючи на всі обставини, чоловік і жінка не хочуть розлучатися, вважаючи труднощі тимчасовими.

Подорож і відпочинок удвох здаються чудовою ідеєю, і подружжя активно почали шукати місце, де вони зможуть побути лише вдвох. На одному з інтернет-сайтів пара знаходить інформацію про мальовничому містечку в Італії, де вони можуть зняти шикарну віллу і насолоджуватися товариством одного далеко від міської суєти і повсякденних проблем. Молоді люди багато гуляли, оглядаючи околиці, влаштовували романтичні вечори. Між ними знову розгорілася пристрасть, як в колишні роки, і цей щасливий період можна було назвати відродженням. Але в сонячній Італії їх очікують кілька сюрпризів, які стануть для їх відносин істинною перевіркою на міцність.

Коли Брайан і Кессі повірили, що криза вже позаду, доля піднесла їм підступне випробування. Жінка познайомилася з їх чарівним сусідом Фредеріко. Фільм Ідеальна пастка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джордж Ретліфф
В ролях: Evgeny Krylov, Аарон Пол, Еліс Беллагамба, Дафна Олександр, Кеті Луїз Саундерс, Франческо Аквароли, Nav Ghotra, Ігор Михайлов, Емілі Ратаковски, Ріккардо Скамарчо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress