Фільм Ідеальна шкіра (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Катя виросла в Румунії. Вона розуміла, що Батьківщина не здатна дати їй бажаних перспектив у розвитку в майбутньому, а тому завжди прагнула покинути країну якомога швидше. Коли ж така можливість їй підвернулася, вона перебралася до Лондона. 18-річна особа не бажає думати про майбутнє, вона намагається плисти за течією, сподіваючись на удачу. Якось раз доля звела Катю з хлопцем на ім’я Бобі. Він є досить доброзичливим і відкритим до спілкування. За професією він татуювальник. Йому подобається прикрашати людські тіла, змінюючи їх первісний вигляд. Тільки Катя не знала, ким насправді є її новий знайомий.

Вона дуже сильно помилялася на його рахунок, думаючи, що хлопцеві можна довіряти, а тому не протистояла їх зближенню. Спровокували зміни проблеми в житті Бобі. Коли ситуація полетіла під укіс, він вирішив, що не має права відмовляти собі в останній спробі реалізувати давню мрію. З цієї причини він здійснив викрадення Каті, запевняючи себе, що їй судилося стати його музою.

Тільки в такому випадку він отримає можливість закінчити свій основний шедевр. Але дівчина навіть не здогадувалася, що полотном для творінь божевільного Бобі стане її тіло. Фільм Ідеальна шкіра (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кевін Чікен
В ролях: Річард Брейк, Наталія Кострецова, Джо Вудкок, Том Ешлі, Джеміма Беннетт, Оскар Беннет, Девід Крістофер-Тернер, Сартаж Гаревал, Емма-Джейн Хіндс, Камерон Джек


загрузка...