загрузка...


Комп’ютерним геніям непросто влаштуватися в житті реальної. Вони у власний повністю занурені віртуальний простір, від спілкування захищає з нормальними людьми. Поступово з реальністю втрачена може бути зв’язок назавжди, що призведе до неприємним, небажаним наслідкам. Сойян Сворц геніальний хакер, для якого нездійсненних не існує завдань, якщо вони пов’язані з програмуванням. У цій області комфортно він себе почуває, будь-які перешкоди з легкістю долаючи і заплутані головоломки. Одного разу він зламує сервер, що належить великій, впливовій компанії. Досвідчені співробітники спецслужби відстежують зловмисника і йому серйозні пред’являють звинувачення.

Але на подив спантеличеного хлопця, йому пропонують компромісне рішення, щоб уникнути заслуженого покарання, він повинен працювати на тих, кому завдав непоправної шкоди. Скориставшись альтернативою, Сойян погоджується на вигідну пропозицію і стає співробітником фірми. Діяльність організації даної полягає в приховуванні достовірної особистої інформації від громадськості, що стосується впливових особистостей. При необхідності вони фальсифікують факти, формуючи бездоганну репутацію публічної людини. Фільм Ігри хакерів: Повернення 2018 дивитися в хорошій якості.

Проходить час, молодому генію набридає займатися підтасовуванням правдивих відомостей і викладенням суспільству неправдивої інформації. Він збирається звільнитися, але це виявляється дуже складним заходом.

Режисер: Сиріл Морін
Актори: Пом Клементьефф, Олена фон Строхейм, Сіркус-Шалевський, Гайл Джонсон, Росс Батлер, Тед Меттісон, Кріс Шелленгер, Кінг Орба

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress