Можливості віртуальної реальності можуть бути воістину необмеженими, особливо, якщо мова йде про світ майбутнього. Тут немає простих пристроїв, і абсолютно всі системи обслуговуються новітніми роботами. Навіть тюремні каземати в цьому періоді більше схожі на високотехнологічні апартаменти. Та й судова галузь зазнала серйозні трансформації. В епіцентрі захоплюючих подій виявилися саме ув’язнені, за різними статтями засуджені до смертної кари. Їх було 10 чоловік, коли адміністрація в’язниці заявила про початок великих ігор.

Якась корпорація створила майданчик з віртуальною реальністю, де були створені прототипи древніх ящерів, більше відомих, як динозаври. Майданчик для шоу була густо заселена цими лютими монстрами, щоб вижити тут було практично нереально. Всіх гравців повантажили в штучний сон, і за допомогою спеціальної програми перенесли їх підсвідомість на арену. З одного боку, реальні люди перебували в безпечному місці. Але за умовами гри, якщо людину вбивали на майданчику, але і його тіло гинуло. Ентоні Такер, який зіткнувся з цими варварськими умовами, змушений був погодитися відправитися на бійню. Він був засуджений за вбивство дружини, якого не скоював.

Але його і так чекала смерть, але в разі перемоги він отримував свободу, і шанс возз’єднатися з дітьми. Проте, глядачі жадали шоу, і продюсери не могли не влаштувати кількох несподіваних випробувань. Фільм Ігри юрського періоду 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ryan Bellgardt
В ролях: Перрі Рівз, Райан Мерріман, Ділан Кокс, Брюс Девіс, Ретт Террелл, Кейт Джонс, Еріка Дейлі, Кеті Берджесс, Адам Хемптон, Kaye Brownlee-France

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress