Фільм Інопланетна раса (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Закохана пара вирішує влаштувати собі романтичний вечір. Вони відправляються подорожувати вглиб пустелі і там же залишаються ночувати. Метью зробив багаття і сів навпроти своєї дівчини Рейчел. Все було чудово, поки Рейчел не зникла. Її хлопець на мить відволікся, як потім почув крики. Він намагався, як у цьому розібратися, але все стало ще гірше. На наступний ранок Метью умовив шерифа міста допомогти йому розшукати свою дівчину в пустелі. Вони дуже довго намагалися її знайти, але все було марно. Чим більше зусиль прикладали до пошуку Рейчел, тим більше люди почали підозрювати його.

Один раз він розповів свою теорію, куди пропала його дівчина. За його словами, її вкрали інопланетяни, і більше не може бути іншого пояснення чому вона так швидко випарувалася. З-за цього Метью садять в психіатричну лікарню. Його дуже довго опитують, кожен день, але він твердить тільки це. Через декілька місяців, його відпустили. Начебто все було зазвичай, поки Рейчел не з’явилася на тому ж самому місці.

Метью був дуже щасливий, але він зрозумів, що це вже не людина. З кожним днем їй ставало все гірше і гірше, і в один день вона зовсім втратила людську подобу. Фільм Інопланетна раса (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роберт Бенавидес мл, Енді Палмер
В ролях: Майкл Фін, Лаура Гордон, Майкл Фениси, Рольф Саксон, Рейчел Димария, Джейсон Коннері, Дженніфер Френсіс, Guy Griffithe, Деміен С. Кінг, Мелорі Маккей


загрузка...