Фільм Інстакілер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дочка-підліток цілими днями просиджує в Інтернеті, поповнюючи аккаунт численними фотографіями. Коли вони набирають величезну популярність, мати сильно турбується, вважаючи, що не слід залучати подібне увагу до власної персони. Дівчина ігнорує побоювання матері, її застереження, але, як виявляється, даремно. Незабаром стає очевидно, що якийсь таємничий передплатник переслідує популярну блогершу і її життя піддається серйозній небезпеці. Мати розуміє, що повинна захистити власну дитину, але не уявляє, яким чином… Надмірне захоплення юної дочки соціальними мережами не на жарт турбують її мати.

Адже дівчина надмірно відкрито поводиться в своєму акаунті. Переживання матері виявляються не марними. Один з підписників дочки починає всюди її переслідувати. До чого призведе така нав’язливість? Фільм Інстакілер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Коли дівчина-підліток стає відомою в Інтернеті, її мати починає турбуватися про те, скільки уваги приділяє її дочка. Побоювання виправдовуються, коли вона розуміє, що хтось переслідує її дитину.

Режисер: Craig Goldstein
В ролях: Келлі Салліван, Ліззі Бродвей, Шон Крістіан, Darren Barnet, Рік Дано, Періс Ділан, Tunisha Hubbard, Гектор Хьюго, Jared Scott


загрузка...