Фільм Йдемо зі мною (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джулія молода і приваблива дівчина. Вона успішно закінчила навчання і з радістю повертається додому. У рідному містечку Вермонт її плани на тиху спокійну життя руйнуються. Вона перебуває в страху за своє життя. За фатальним збігом обставин її особливою зацікавився злодій в законі, який зупинився в тутешніх місцях. Чоловік по імені Блеквей постійно переслідує дівчину. Джулія стала жертвою злочинця, який її домагається. Якимось дивом їй вдавалася від нього втекти, але вона розуміє, що так далі тривати не може. Доведена до відчаю дівчина звертається в місцеву поліцію, розраховуючи отримати повноцінний захист.

До її превеликий жаль, правоохоронці відмовилися їй допомогти, коли дізналися про кого йде мова. Вони настійно рекомендують дівчині покинути місто, інакше вона ризикує загинути. Джулія не має наміру відступати і шукає підтримки у своїх друзів колишнього лісника і його приятелів. Друзі обурені тим, що відбувається і готові підтримати юну особу. Фільм Йдемо зі мною (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони починають самі проводити розслідування і з’ясовують, що дівчина була не єдиною, хто піддався нападам. Чи зможуть вони протистояти жорстокому Блеквею, з яким не може впоратися навіть поліція?

Режисер: Деніел Альфредсон
В ролях: Олександр Людвіг, Джулія Стайлз, Ентоні Хопкінс, Рей Ліотта, Тейлор Хіксон, Локлін Манро, Алекс Паунович, Хел Холбрук, Стів Бачич, Кріс Готьє


загрузка...