загрузка...


Дія фільму розгортається в недалекому майбутньому. Інженери та вчені досягли великих успіхів у розвитку нових технологій, включаючи робототехніку та створення штучного інтелекту. Серйозна зміна зазнали і тюрми. Тепер охоронні функції в них замість наглядачів несе ІІ. В якості головного героя виступає молода людина на ім’я Френк. Він потрапляє на місці скоєння злочину. В результаті хлопця відправляють в одну з автоматизованих в’язниць, де панує штучний інтелект.

Чоловіка не приваблює перспектива провести кілька років у тісній кімнатці наодинці з власними думками. Але він чудово розуміє, що втекти звідси майже неможливо. Новоспеченому зеку залишається лише змиритися зі своєю долею. Однак незабаром у нього з’являється хороший шанс здійснити втечу звідси. Але і ризик бути спійманим великий. І все ж волелюбний головний герой вирішує випробувати свою долю, адже більше такої можливості йому може не бути.

Для цього укладеним необхідно використовувати всі свої здібності, знання і кмітливість. Тільки так він зможе подолати численні захисні рубежі і опинитися на волі. Чи вдасться Френку перехитрити штучний інтелект? Фільм Камера нескінченності 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Трейвіс Міллоу
У ролях: Кріс Келлі, Кассандра Кларк, Чак Клейн, Брендон Лумис, Гаррет Бекке, Андреа Енні, Оуенс Сьюзан, Бєлкін Брайан, Раговін Аманда, Лау Луї Клоц

загрузка...