загрузка...


Не всі задоволені тим фактом, що саме Юрію Гагаріну, космонавту з Радянського Союзу, належить звання «Людина, яка вперше полетів в космос». Виправити історію неможливо, але цілком реально придумати свою. Отже, близько 60 років тому, за часів гонки між США і СРСР за підкорення космосу, Великобританія без зайвого шуму створила свій літальний апарат і відправила космонавта Гая Тея в космос. Шалений бажання бути першими завойовниками Всесвіту негативно позначилося на якості збірки капсули — вже в безповітряному просторі стався збій.

Механізми капсули перестали працювати, зв’язок з центром польотів перервана, скафандр почав стрімко випускати повітря. Гай, хоч і був досвідченим військовим льотчиком, запанікував. Усунути несправність в умовах космосу було неможливо і, хоча зв’язок з керівництвом вдалося відновити, повернуться на Землю теж. Перед очима Гая пронеслося все життя — дитинство, навчання в льотному училищі, участь у війні, одруження на Лотті. Думки про улюблену надали космонавту сил. Прийшло розуміння, що він повинен зробити все, щоб ще раз подивитися в милі очі Лотті, повинен знову сісти за штурвал свого літака, повинен повернутися на милу, зелену планету. Гай намагається знайти вихід із ситуації, яка була невідома досі, вирішити проблему, з якою не стикався ще жоден землянин.

Уже чотири рази його капсула облетіла навколо Землі, траєкторія польоту змінюється, а з центру управління польотами не надходить потрібних сигналів. Фільм Капсула (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Келлі Медісон
В ролях: Джек Девенпорт, Бред Уільям Хенке, Гайнелль У. Зламаний, Джек Коулман, Ерік Кінг, Крістофер МакДональд, Анна Лізі Філліпс, Жуль Брафф, Крістофер Редман, Маргеріт Моро

загрузка...