загрузка...


Чотири давні приятельки вирішують провести найближчі вихідні подалі від цивілізованого світу, щоб від рутинних відволіктися буднів і забути на час про численні проблеми і гнітючих роздумах про всілякі зобов’язання. Для проведення відпочинку вони орендують невеликий будинок, у відокремленому знаходиться місці на березі мальовничого озера. Передчуваючи прекрасне проведення часу в виключно жіночої компанії, вони благополучно прибувають до призначеного місця і приймаються жваво облаштовуватися в затишній оселі.

День починається прекрасно, дівчата насолоджуються красою і первозданністю навколишньої природи, невимушено в неформальній спілкуються обстановці, займаючись всілякими безглуздими справами, дозволяючи себе розслабитися повністю, про серйозні не замислюючись речах, отримуючи задоволення від неробства. Однак з настанням темряви обстановка різко змінюється, починають відбуватися абсолютно непередбачувані, жахливі речі. Невідомо звідки з’являються невідомі чоловіки, ретельно замасковані в зловісного виду костюми. Вони вриваються в будинок безцеремонно і приймаються жорстоко знущатися над дівчатами, отлавливая їх по одній, піддаючи безсердечним тортурам, що доводить практично до божевілля. Подруги намагаються надати посильну опір нелюдяним, безликим мучителям.

Відчуваючи тваринний страх, вони діють несвідомо, сумбурно, роблячи приємність переслідувачам своїми незграбними спробами протистояти більш сильним лиходіям. Фільм Кати (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джорджо Серафіні
У ролях: Наталія Гусліста, Джемма Даллендер, Рейчел Розенштейн, Джастін Фішер, Ентоні Белевцов, Майк Санті, Джорджо Серафіні, Анна Шилдс, Fernando Soto Jr., Тодд Томпсон

загрузка...