Фільм Кицька вбиває (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


За всі свої вчинки необхідно платити. Про це повинен знати кожен чоловік, який здійснює у своєму житті сумнівні вчинки. Як відомо, не багато людей сильно замислюються про наслідки своєї діяльності. Деякі люди навіть не хочуть думати про те, що може вийти після того чи іншого вчинку. Так сталося і в житті головної героїні, чиє життя важко назвати щасливою. Справа в тому, що жорстоко вбили її батьків. Співробітники правоохоронних органів одразу ж приступили до розслідування гучної справи. Вони стали розглядати різні версії події, але в цей самий момент молоду дівчину викрадають невідомі люди, які можуть бути причетними до вбивства її батьків.

Невідомі злочинці викрали молоду дівчину, а після цього вирішили зґвалтувати, познущатися і викинути її просто помирати. Звичайно ж, головна героїня знайшла в собі сили, щоб встати і вижити. Вона стала готуватися, щоб знайти цих людей і помститися їм за свою поламану життя. Дівчина вибирає самий підходящий день для втілення своїх планів. Героїня з’являється прямо на свято Хеллоуїна в костюмі кицьки. Фільм Кицька вбиває (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер вона готова помститися злочинцям за все, що вони зробили з її батьками, а також з її життям. Дівчина в костюмі виглядає страхітливо, але злочинці теж не збираються здаватися, адже вони дуже добре підготовлені.

Режисер: Габріель Блек
В ролях: Ліна Майя, Іззі Мартінес, Крейг Мільйон, Ана Маргарита Джонс, Мітч Лемос, Дейв Джіа


загрузка...