Фільм Ким ми стаємо (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Влада каже, що в окрузі лютує незнайомий досі вірус грипу. Але жителі датської провінції розуміють, що це не зовсім так. Представники силових структур затягують житла заражених чорною плівкою. За чутками, які повзуть по містах, вірус не вбиває людей, а робить з них кровожерних зомбі. Не інфікованим доводиться рятувати своє життя, вступаючи в кровопролитну сутичку з тими, хто втратив все людське. Одна з сімей залишається заблокованою у своєму власному домі. Смерть ходить в безпосередній близькості. Заглядає у вікна. Ніхто не може знайти відповідь, звідки взявся цей страшний недуг, який косить людські життя.

Двоє дітей зі своїми батьками змушені без сторонньої допомоги протистояти агресивному загрозу. Кожна година може стати останнім. Таким хвилини родинні почуття особливо гарячі. Якщо шанс вціліти, якщо розраховувати доводиться тільки на себе і близьких родичів? Чи зможуть Діно і Пернілла зберегти власні життя і здоров’я їхніх сина й дочки? Фільм Ким ми стаємо (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Як поширюється зараза? Як довго триватиме карантин і що обіцяє людям довга ізоляція? Знайдуть вчені спосіб зупинити страшну хворобу? Коли закінчитися кошмар, докорінно змінив життя цілої країни?

Режисер: Бо Міккелсен
В ролях: Міллі Динесен, Марі Хаммер Боду, Троельс Любю, Мікаель Бирккьяр, Оле Дюпон, Benjamin Engell, Тереза Дамсгаард, Ella Solgaard, Рита Анджела, Діана Аксельсен


загрузка...