загрузка...


Пара допитливих і талановитих учених обожнюють різні історії про потойбічний світ і його мешканців. Більше того, вони вивчають все, що з цим пов’язано. Так їх нове розслідування приводить вчених в невеликий маєток на півдні Нової Зеландії. Тут давно ходять легенди про створіння з іншого світу і дехто навіть постраждав від їх безпосереднього втручання. Сім’я цього самого злощасного особняка змушена тікати з-за того, що приведення, що мешкають у будинку, не дають їм спокійно жити. Вчені збираються з’ясувати справжні причини дивацтв цього будинку і як з ними можна боротися.

За вченими також пов’язується молодий екстрасенс, яка прагне зробити безліч сенсаційних відкриттів і ближче познайомитися з потойбічним світом. Цим трьом належить дізнатися дуже і дуже багато. Ось тільки за подібну інформацію неодмінно доведеться досить дорого заплатити. Привиди, які живуть у тій місцевості, не дуже доброзичливо ставляться до новим гостям і всіляко дають про це знати.

Ось тільки подібне ще більше приваблює вчених до розслідування таємниць. Їх чекає попереду ціле незабутня подорож, покрита таємницями цього дивного і непізнаного світу. Фільм Кімната мертвих (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джейсон Статтер
В ролях: Джед Брофі, Джеффрі Томас, Laura Petersen

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress