Не дуже просто починати самостійне життя молодим, щойно створилися сім’ям. Фінансів катастрофічно не вистачає, а якщо допомогти нікому, то і житлоплощу потрібно шукати самим, причому вона повинна відповідати їх гаманцю. Ось такі проблеми постали перед однією молодою сімейною парою з фільму жахів Кімната смерті онлайн. Вирішивши почати спільне життя, постало питання з житлом.

Квартир здавалося багато, але вони знаходилися зовсім на околиці міста, звідки було довго і важко добиратися до роботи обом, то господарі просили таку суму, якої у пари не було. Одного разу на їхнє щастя вони натикаються на оголошення, де одна літня подружня пара здавала кімнату. На подив квартира перебувала в самому центрі міста і ціну за кімнату вони просили смішну. Спочатку хлопці думають, що тут є якийсь підступ, але на ділі виявляється старим уже важко тягнути оренду свого будинку, та вони сподіваються, що якусь посильну допомогу вони отримають з їх боку.

Недовго думаючи, закохана щаслива пара поселяється зі старими. Але дуже скоро вони стали помічати дивні речі з боку своїх господарів. З однієї кімнати постійно в один і той же час доносився плач немовляти. Фільм Кімната смерті (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Devanand Shanmugam
В ролях: Джон Кемплінг, Вес Блеквуд, Майкл Лібер, Loren Peta, Крістофер Крейг, Natalie Ann Parry, Frederik von Lüttichau, Антонія Дейвіс, Jonny Pert, Ben Ellis

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress