Кладовище домашніх тварин-ремейк одного з найкасовіших фільмів жахів, який вийшов на екрани в 1989 році. Дивитися безкоштовно хоррор, знятий за однойменною книгою визнаного майстра кошмарів-Стівена Кінга. Сценарій нового фільму максимально наближений до подій, описаних в дітищі письменника. У центрі подій фільму звичайна сім’я приїжджає жити в провінційне місто і селиться в великий будинок неподалік від швидкісної траси. Будинок знаходиться близько до дрімучого лісу, де жителі звикли ховати своїх домашніх вихованців. Подейкують, що раніше на цьому місці знаходилося індіанське кладовище.

В один із днів маленьким кошеня дочки гине під колесами машини на трасі і глава сімейства Луїс за порадою одного зі старожилів містечка, відносить і ховає на цьому Кладовищі домашніх тварин. Раптово через 2 дні батько бачить цього кошеня, який як нив чим не бувало, просить його погодувати. Однак кошеня поводиться дивно і від нього пахне мертвечиною. Фільм Кладовище домашніх тварин (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Луїс закриває очі на події і сподівається, що з часом кошеня стане нормальним. Коли ж величезна вантажівка збиває на смерть його сина, батько вирішує, що він знає, як повернути до життя свою дитину.

Режисер: Денніс Уідмайер, Кевін Колш
В ролях: Lucas Lavoie, Джейсон Кларк, Емі Саймец, Джон Літгоу, Hugo Lavoie, Жете Лоранс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress