Фільм Клік (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Клік» (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p. У центрі сюжету, виявляється досить відомий лондонський художник і естет на ім’я Джейкоб Клік. Джейкоб вважає себе цінителем прекрасного, він добре одягається має чудовий смак і дуже ввічливий. Але у молодого художника є таємниця про яку нікому не відомо, і яку він приховує за своїм шармом і бездоганними манерами. Вся справа в тому що Джейкоб серійний маніяк, і він убив вже досить багато молодих жінок, тіла яких зберігає у себе в підвалі.

Серійний вбивця зазвичай познайомившись на черговій вечірці, запрошує вподобану дівчину до себе додому, після підсипає їй у вино снодійне, а коли жертва прокидається то виявляється пов’язаною у його підвалі, де він довго її катує перед смертю.

Під час чергового зникнення привабливої молодої жінки, один з лондонських детективів починає розуміти, що в справі замішаний Джейкоб, і починає своє власне розслідування! Фільм Клік (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Gary J Hewitt
Актори: Sam Alcroft, Mark Barrett, Сейлан Бакстер, Diane Brooks Webster, Richard Brooks, Andrew K. Coleman, Sean Connor, Sean Corcoran, Перрі Костелло, Ray Crofter


загрузка...