Фільм Клінічний випадок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джейн – досвідчений психіатр, який допомагав вилікувати проблеми з психікою величезній кількості людей. Одного разу настав день, коли він засумнівався у своїй осудності. Це сталося після того, як він зустрівся з жінкою, яка стала його черговою пацієнткою. Раніше до нього приходили різні люди. Однак у них були практично однотипні проблеми. Тепер же все змінилося. Виявляється, новоспечена знайома почала запевняти чоловіка в тому, що в її тілі оселилося могутнє зло, і тому часом вона не в силах контролювати власний розум. Треба бути ненормальним, щоб повірити в її слова, однак вони підтверджені фактами.

Багато цікавих ситуацій з’явиться в житті у діючих особистостей. Впоратися з труднощами нелегко, і тому психіатр намагається знайти будь-який спосіб швидше вирішити ті проблеми, які з’явилися в його долі. Він може втратити репутацію, яку протягом років так довго заробляв. Намагаючись не допустити розголосу, чоловік досліджує нову знайому, бажаючи виявити всю правду.

Багато неймовірних випробувань з’явиться в його долі, і невідомо, чи вдасться йому знову стати звичайним лікарем, яким він був до знайомства з цією особою. Фільм Клінічний випадок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алістер Легранд
В ролях: Вінесса Шоу, Кевін Рам, Індіа Айсли, Вілмер Калдерон, Аарон Стенфорд, Нестор Серрано


загрузка...