Фільм Клуб злісних матусь (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Одного разу жінка по імені Менді вирішує відправитися разом зі своєю донькою на постійне місце проживання в інше місто. Вона думає лише про те, щоб почати життя з чистого аркуша, але на цей раз вона повинна стати щасливою. Втім, з самого початку все відбувалося досить добре, адже матері і дочки дуже сподобався новий місто. Правда, через деякий час їм довелося зіткнутися з однією особистістю, яка уміло грає з масками. Її звуть Олівія, і вона має досить складний характер. Ця жінка прекрасно знає, як домогтися впливу в суспільстві, саме тому їй не склало ніяких труднощів взяти під свій контроль керівництво містом.

Олівія – справжня стерва, яка готова руйнувати чуже життя і отримувати від цього величезне задоволення. З самого початку керівниця міста починає втиратися в довіру Менді, яка абсолютно нічого не підозрює. Вони починають спілкуватися добре, але вже через деякий час Олівія починає свої перші спроби руйнування життя Менді і її дочки. З кожним разом ці спроби стають жорстокими, і тепер головна героїня точно може розпрощатися з тихим і спокійним життям, адже починаються справжні випробування.

Чи зможе головна героїня чинити належний опір злісної очільниці міста, або їй доведеться тільки дивитися на те, як вона руйнує їх життя? Фільм Клуб злісних матусь (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лейн Шефтер
Актори: Джессіка Блекмор, Ешлі Вуд, Джой Дараш, Geri-Nikole Love, Amanda, Adam Atherton, Девід Клайд Карр, Джефф Делані, Джордж Діксон, Хатчі Хенкок


загрузка...