загрузка...


Головні герої фільму Сара і Метт переїжджають в новий будинок. Тепер вони просто впевнені, що знайшли ідеальне житло для себе. Сара вагітна, і пара знаходиться в дивовижному стані очікування чогось хорошого. У обох є відчуття того, що незабаром їх життя повністю зміниться. Але от тільки парочка ще не підозрює про те, що попереду їх чекає зовсім не легкий період. Коли з новосіллям та усіма справами, пов’язаними з переїздом, було закінчено, то хлопці вирішують покликати в гості своїх найближчих друзів. Подруга Сари Брі і її хлопець Дейв вирішують відвідати пару.

Компанія вирішує влаштувати спільне барбекю. У самий розпал зустрічі, до них приїжджає брат головної героїні разом зі своєю хиппующей дівчиною Скай. Хлопець є справжньою халепою для Сари. Він нічим не займається, і не працює. Він постійно пробачить гроші у сестри, і створює проблеми скрізь, де б не був. Цей візит можна було назвати бажаним, особливо після того як Скай, бачить таємничого суб’єкта у ванні, який зникає через мить. Фільм Коло (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Розмова компашки, заходить про привидів, та інших паранормальних явищах. Ерік розповідає історію про те, що в дитинстві їх з сестрою відвідали якісь істоти… Незабаром герої їдуть за місто, де їх чекає справжній кошмар.

Режисер: Tripp Rhame
В ролях: Челсі Крисп, Райлі Сміт, Майкл Стегера, Ліндон Сміт, Бріттані Ісібасі, Элиму Нельсон, Девід Йоу, Ерік Абрахам, Денні Эйнсуорт, Бен Емік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress