Фільм Конверт (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет вітчизняного трилера активно розвивається в наші дні, де Москва є містом, переповнений сумом, суєтою і нескінченної роботою. В один із днів, в поштовий відділ архітектурної компанії приходить лист, дуже дивного вигляду. Незабаром було з’ясовано, що відправник явно помилився з адресою, тому як жодної людини, кому б воно могло бути адресовано в компанії — немає. Помітивши, що сталася помилка, один з секретарів компанії просить, щоб водій, що там же працює, відвіз лист за правильною адресою.

З цього самого моменту, як Ігор погодився виправити ситуацію, в його житті починається ціла серія непояснених подій. Це настирливе лист переслідує героя по п’ятах, що само по собі наводить на дуже страшні думки. Як надійде Ігор в цій ситуації? Гра, яку з ним затіяла сама доля абсолютно не здається невинною, більш того, кожна нова подія все більше лякає героя і тих, хто його оточує.

Спливе чи правда з таємничим конвертом? Бути може кінцевим адресатом є сам герой? Які ще таємниці зберігає в собі це послання? Фільм Конверт (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Володимир Марков
В ролях: Юлія Пересільд, Ігор Лізенгевіч, Ольга Мединіч, Сергій Барковський, Дмитро Куличків, Олексій Кірсанов, Діана Енакаева, Варвара Бородіна, Станіслав Лісовий, Вілен Бабичев


загрузка...