Фільм Конвой (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В ісламських сім’ях прийнято прислухатися до думки старшого брата, особливо коли його обіцянки обіцяють розкішне життя. Вони стають вельми досвідченими перевізниками незаконних вантажів. Неодноразово їм вдавалося перевозити заборонені товари у Францію і навіть кілька разів подолати прикордонний контроль Іспанії. У молодих людей скрізь є потрібні люди і зв’язку. Вони впевнені, що за великі гроші можна купити все. Перевізники працює за налагодженою і перевіреною схемою, головне в їх роботі не втрачати пильність. В їх махінаціях задіяні не всі люди в погонах, є й такі, які нічого не знають про їх вантаж.

Головне завдання кримінальної четвірки не потрапити на принципового і пильного працівника. В іншому випадку вони не зможуть виконати своє замовлення і можуть понести кримінальне покарання. Молодим чоловікам постійно щастило і вони довгий час потрапляли на потрібних людей, але не в цей раз. Попередня поїздка хлопців, мало не закінчилася повним провалом. Наступні завдання набагато складніше їх попередньої роботи. Фільм Конвой (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Новий замовник висунув обов’язкова умова, доставити 400 кілограмів наркотичних речовин з Іспанії на північ Парижа, не пізніше 24 годин. Погане передчуття не покидало перевізників і неспроста на шляху їх вже чекали поліцейські. Чим обернеться для них останній рейс?

Режисер: Фредерік Шендерфер
В ролях: Бенуа Мажимель, Рем Кериси, Тауфік Жаллаб, Mahdi Belemlih, Amir El Kacem, Leon Garel, Sofian Khammes, Foëd Amara, Ален Фиглаж, Карін Мартан-Превель


загрузка...