загрузка...


До недавнього часу Макс, як і інші співгромадяни, благополучно користувався в міру необхідності послугами міського транспорту. Одного разу виникла напружена ситуація, і він поскандалив з водієм, влаштувавши гучну сварку. Після неприємного інциденту хлопець прийняв рішення по місту пересуватися на власному виключно автомобілі і самостійно сів за кермо. Сівши на водійське крісло, взявшись за баранку, він випробував непередаване відчуття, буквально перевернуло душу. Чоловік на підсвідомому рівні усвідомив, що тепер він власним не підкоряється бажанням і думкам. Людина чуйна, уважна до близьких людей змінилася до невпізнання.

Улюблена жінка відмовлялася приймати такі кардинальні зміни в своєму обранцеві. Складалося відчуття, що відбулася підміна свідомості чоловіка, який різко змінив життєві пріоритети, поставивши на перше місце зовсім інші речі, відмовившись від колишніх поглядів. Машина заволоділа підсвідомістю водія, його діями керує, здійснювати змушуючи абсолютні дурниці.

Його охоплює непереборне бажання тиснути на газ, кинувшись назустріч небезпечній невідомості, що таїть великі біди. Фільм Коробка передач (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джос Рефаулет
В ролях: Хав’єр Ордонес, Аманда Брас, Кімберлі Пітерс, Найджел Чисхолм, Крістіан Уоттс, Кармен Сільва, Китриена Пайсено, Даніка Дон Кобл, Аманда Пробст, Стівен Мендел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress