Фільм Крайнощі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Алексу давно не вдавалося відшукати спільну мову зі своєю дружиною. Вони постійно скандалили навіть по дрібницях, що негативним чином позначалося на стані їх дитини. Здавалося, що дорослим не під силу відшукати загальний компроміс, який дасть можливість вирішити ситуацію на користь збереження сім’ї в майбутньому. На тлі представлених подій трапилася природна стихія. Герої побачили, як на їх заміський будинок насувається страшна буря. У подальшому виявилося, що постраждати можуть і інші люди. Чорна імла поступово охоплює весь світ, не даючи шансів на порятунок. Встановити зв’язок із зовнішнім світом не є можливим.

Алекс хотів було сісти в автомобіль і знайти безпечне місце, але це також не вдається реалізувати. Нічого не залишається, як шукати інші способи досягнення поставленої мети. Разом зі своєю сім’єю, чоловік рятується втечею, сподіваючись на краще. Тільки ситуація не має позитивного результату. На світ нагрянув Апокаліпсис. Фільм Крайнощі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У подальшому герой робить відкриття, виявляється, що змітає з шляху все буря має щільну взаємозв’язок з природною стихією. Сімейству належить зрозуміти, чи є можливість врятувати свої життя і невинних людей від прийдешньої смерті.

Режисер: Стів Стоун
Актори: Девід О’хара, Ізабелль Аллен, Ніл Пірсон, Тойа Віллкокс, Біллі Феллоуз, Ліза Гормлі, Тіна Харріс, Нік Корнуолл, Джо Сімпсон, Стюарт Сессіонс


загрузка...