Грейс виросла в родині, де дітей виховували за жорсткими правилами, відповідним непохитним церковним канонам, оскільки глава сім’ї був пастором в місцевій церкві. Але особливо нестерпним для двох сестричок стало життя після раптової смерті мами. Поведінка батька після загибелі дружини змінилося кардинально, він перетворився в безсердечного тирана тероризує дочок, піддаючи їх постійним знущанням і безглуздим приниженням. Фанатично поклоняється богу чоловік став справжнім садистом по відношенню до беззахисних дівчат, що знаходяться в повній від нього залежності. Одного разу терпінню дівчини, що подорослішала, настала межа.

Вона втомилася від подібного життя, що проходить в безперервних стражданнях і принизливих схилах перед тираном-батьком, тому зважилася на втечу, залишивши молодшу сестричку з ненависним батьком. З віком Грейс починає усвідомлювати, що померла мама передала їй особливий дар, що полягає в наявності чаклунських здібностей, які починають проявлятися з наростаючою силою. Вона дуже сумувала за батьківським домом, де залишалася у владі злісного батька сестра Серена. Однак повернутися в рідні місця, поки живий батько, вона не могла. Фільм Кривава магія (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Отримавши звістку від смерті ненависного родича, дівчина негайно вирушила в покинуте містечко. Зустріч з сестричкою була дуже важкою, вона розповіла про жахливі умови свого існування протягом довгих років.

Режисер: Джеймс Каллен Брэссак
В ролях: Ділан Вокс, Марк Ролстон, Майкл Уелш, Оджі Дьюк, Мадлен Уейд, Дебра Ламб, Дейв Шерідан, Домінік Суейн, Анна Харр, Райан Френсіс та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress