Фільм Кривавий апельсин (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ніколи не знаєш, що буде з тобою завтра. Ти живеш спокійно, а кожен твій день схожий на попередній. Але варто з’явитися в долі всього одній людині і все змінюється. Дії фільму розгортаються на іспанській віллі, де в любові і злагоді проживає сімейна пара — колись відомий рок-співак похилого віку і його молода, красива дружина Ізабель. І все в їх житті було добре, поки в один момент на порозі будинку не з’явився незнайомець Лукас, який стверджує, що він є колишнім коханим дружини, яка, в свій час, обвела навколо пальця і втекла з його спадщиною.

І тепер, знайшовши Ізабель у далекій Іспанії, Лукас хоче повернути все вкрадене у нього назад будь-яку ціну. Як надійде головний герой, якого зіграв відомий рокер Іггі Поп, в цій ситуації? Чи повірить розповіді незнайомця, чи залишиться на стороні коханої дружини? Чи допоможе йому його життєвий досвід і сильний характер? Яким буде кінець фільму і хто залишиться в живих? Відповіді на всі ці питання ви отримаєте, переглянувши дану картину. Фільм Кривавий апельсин (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Фільм має заплутаний сюжет і тримає в постійній напрузі. Красиві сцени доповнює хороша музика, що створює приємне враження від перегляду, а неповторний Іггі Поп фільм заряджає своєю харизмою від початку і до кінця.

Режисер: Тобі Тобіаш
В ролях: Бен Лемб, Кейсі Барнфилд, Антоніо Магро, Іггі Поп


загрузка...