загрузка...


У центрі історії, стоїть молода дівчина, що прожила не найбільшу щасливе життя через події свого минулого. У дитинстві, вона пережила далеко не приємні події, що на все життя закарбувалися в її голові. Психологи і їх спроби допомогти, лише притупляли спогади, дозволяючи вести звичайне життя, але не дивлячись на всі старання, про минулі травмах, героїня так і не може забути. Кожен день, вона змушена жити з думками про минуле і як б не намагалася їх забути, пам’ять все одно не дозволяє позбутися від цього.

Що ще гірше, минуле вирішить нагадати про себе, неприємною звісткою у вигляді важкої хвороби батька. Він, як і велика частина родини, залишився в старому місті, від куди дівчина давно виїхала. Вона вважала, що покинувши рідне місто, зможе жити кращим життям. Тепер же, вона змушена повернуться, що б в останній раз побачити свого батька, а заодно позалицятися за ним, в останні дні його життя. Звичайно ж, вона розуміла чим загрожує такий вчинок, адже знову опиниться в тих місцях, де минуле її, залишило настільки серйозну рану. Фільм Кривавий мед (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І добре б, якщо це єдина проблема, але як виявилося, доля буде більш жорстокою. Настільки темне і неприємне минуле, знову повернеться до дівчини, прирікаючи її, на чергову хвилю страждань і проблем.

Режисер: Jeff Kopas
В ролях: Шіней Граймс-Біч, Джил Беллоуз, Кеннет Мітчелл, Дон МакКеллар, Морган Келлі, Скотт МакКорд, Метт Гордон, Наталі Браун, Розмарі Дансмор, Майкл Ханрахан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress