загрузка...


З средневозрастным американцем трапляється дивна історія, що провокує низку цікавих подій. Одного разу звичайним для інших співгромадян вранці він прокинувся серед міського парку, перебуваючи на лавочці. Але ця обставина найдивнішим не було в даному випадку. Неймовірним чином з пам’яті чоловіка всі спогади стерлися про попередні події і власне походження. Він абсолютно нічого не пам’ятав, впадаючи поступово в легку паніку. Він став для себе досконалим незнайомцем, що не знає імені та адреси, що вказує на місце справжнього проживання, де його могли впізнати сусіди. Судячи по зовнішньому виду, доля не балувала нещасного, який опинився в даних обставинах безпорадним.

Він не мав наміру у відчай впадати і не діяти. Збираючись неодмінно відновити уривки спогадів, склавши їх в осмислену картину, потерпілий звертається до відомому вченому, що спеціалізується на дослідженнях людської пам’яті. Фільм Кролик (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незабаром він розуміє, що очікується непроста робота, оскільки почали згадуватися вельми інтригуючі речі. Виявляється, він чудово розмовляє на декількох мовах. Зустрічі з різними людьми допомагають знайти душевну рівновагу.

Режисер: Justin Foia
Актори: Тімоті Девіс, Тетяна Алі, Метью Ст. Патрік, Міра Сорвіно, Аарон Фарб

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress