загрузка...


Рано чи пізно навіть самі ідеальні відносини починають поступово змінюватися. Справжню любов не можна зруйнувати, тому любі всіляко намагаються зберегти відносини один з одним, і у них це чудово виходить. Іноді необхідно зробити невелику перерву і зайнятися яким-небудь іншим справою, щоб охолонути і подумати про своє життя. Однак якщо любов виявилася якоюсь випадковою і зовсім не щирою, то в такому разі люди розходяться назавжди. Правда, рубці на серці і душі не так просто вилікувати. Які не були б відносини, все одно людині досить важко почати нове життя, в якій вже ніколи не буде тієї людини, з ким він прожив стільки часу.

Головна героїня зовсім недавно зрозуміла, що зовсім не любить свого коханого. Вона зробила саму дурну помилку в своєму житті, тому вирішила швидше її виправити, щоб не зламати подальше життя не тільки собі, але й своєму хлопцеві. Однак головна героїня навіть не думала про те, що розрив відносин може виявитися таким складним для неї. Саме тому вона вирішила взяти ситуацію під свій особистий контроль і записатися на заняття в тренажерний зал. Там вона зможе забути про всі проблеми і швидко адаптуватися до нового життя.

Тим більше, що особистий тренер всіляко намагається мотивувати її на нові звершення. Це, звичайно, чудово, але які ж таємниці приховує цей чоловік насправді? Фільм Кров, Піт і Брехня (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лейн Шефтер
В ролях: Ханна Бэйрфут, Адам Хубер, Метт Седеньо, Ніколас Чоу, Бріана Лейн, Дрю Рой

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress