Ця містична подія трапляється кожні двадцять п’ять років. Згідно з стародавньою угодою в одному з наймогутніших спільнот відьом проводиться страхітливий ритуал — необхідно принести людську жертву. В якості потенційної жертви вибирається один з членів сім’ї учасників моторошнуватого процесу. Але потрібні й інші жертви, які відбираються виходячи з вчинених ними вчинків. Однак, як з’ясовується на ділі, не так то просто позбавити життя людини однієї з тобою крові… Сім’я, яка живе в маленькому селі, володіє особливими повноваженнями. Однак їм доводиться жертвувати чотирма людьми кожні 25 років.

Коли приходить час, сім’я починає свій ритуал. Вісімнадцятирічна Керрі згвалтована одним з членів сім’ї і завагітніє. У наступні місяці люди з її оточення починають вмирати. Керрі приходить до висновку, що у її ненародженої дитини є темні плани, і все йде до похмурим наслідків. Кожні 25 років перед могутнім ковеном лежить обов’язок проводити людське жертвоприношення, яке є сімейним ритуалом.

В якості жертви повинен стати один з членів сім’ї, що не просто зробити за кровних уз. Однак давня угода невблаганна і ніщо не повинно порушити святі домовленості… Фільм Кровні узи (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Річард Лемей
В ролях: Іден Бролін, Роза Арредондо, Тімоті Хьюз, Джералд МакКаллух

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress