загрузка...


Вивчати паранормальні явища — справа неабияка. Команда парапсихологів приїжджає в квартиру 143 за запрошенням мешканців, щоб розібратися в що відбувається. Останнім часом там слуаются дуже дивні речі. Коли нікого немає вдома, хтось здійснює вихідні дзвінки, під впливом невидимої сили, переміщуються предмети, лопаються лампочки, і навіть хтось намагається завдати мешканцям побої. Парапсихологи розставляють по квартирі датчики і прилади стеження інфрачервоного світла, включають відеозапис і починають спостереження.

Мешканці квартири 143 продовжують піддаватися впливу потойбічних сил, але побачити, хто ж стоїть за всіма проявами надприродної сили, вченим не вдається. Вони йдуть на різні хитрощі, навіть самі намагаються таємно чергувати в житло, але розслідування не просувається ні на крок. Більше того, вплив сил ззовні стає все більш агресивним, і деякі люди отримують каліцтва. Хто б це не був, він має намір йти до кінця, так само налаштовані дослідники.

Хто перший здасться і відступить, коли настане критичний момент? Чия сторона візьме гору? Чи уціліли в поєдинку з таємним незнайомцем? Ясно одне — пошук істини легким не назвеш. Фільм Квартира 143 (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Карлес Торренс
В ролях: Франсеск Гаррідо, Фіона Глэскотт, Рік Гонсалес, Майкл О’кіф, Кай Леннокс, Джина Мантенья

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress