Фільм Лабіринт з привидами (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Лабіринт з привидами» — черговий слешер, в якому за групою необережної напилася молоді полює маніяк вбивця. Режисером постановником фільму, а також його сценаристом, виступила Сьюзен Ейнджел, знявши фільм на американській кіностудії LightSwitch Films. У центрі сюжету – хлопець по імені Кленсі. В житті у нього не дуже складається, і він оточений такими ж невдахами, як і він сам. І ніхто не підозрює про його найголовнішу і ретельно приховану таємницю, яка зовсім скоро випливе на поверхню. Напередодні чергового Хеллоуїна Кленсі домовляється з друзями відвідати маленьке містечко Середнього Заходу, відомого своїми атракціонами.

Так, під час Карнавальної ночі Хеллоуїна, переконує їх Кденсі, можна буде відтягнутися від душі. Тут Кленсі переодягається в клоуна Келлера, для якого веселощі тільки починається. Його не влаштують звичайний Ілюзорні страшилки, клоуну потрібні річки крові і гори трупів… Фільм Лабіринт з привидами (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Кленсі і його компанія приїжджають в тихий місто на Середньому Заході США під час щорічного гелловінського фестивалю. Його відвідувачі хочуть добре провести час, але у Кленсі на думці зовсім інше.

Режисер: Сьюзен Енджел
В ролях: Девід Мингрино, Джон Бізлі, Делані Дрісколл, Брайан Краузе, Чарльз Хойс, Сьюзен Енджел, Вікторія Блекберн, Міранда Джонсон, Трой Сміт, Шейн Стайгер


загрузка...