Мати-одиначка з недавнього часу помітила у себе ознаки прояву стигматів. Вона вирішила зібратися з думками, не впадати в паніку, виявити обачність і своєчасно звернутися за підтримкою до фахівців, здатних розібратися в містичній ситуації. Жінка була переконана, що служителі церкви неодмінно нададуть їй ефективну допомогу, що дозволяє позбутися від проблем, що несподівано з’явилися, негативно впливають на звичне існування. Вона розповідає про свої біди престарілому священику, що служить в місцевій парафії. Старий, який присвятив практично все свідоме життя служінню господу, з готовністю береться виправити ситуацію.

Для очищення гріховного тіла нещасної, нібито оскверненого втручанням потойбічних, демонічних створінь, необхідно провести спеціальний, стародавній обряд. Для здійснення очищаючого ритуалу жінка в супроводі священнослужителя і черниці відправляється в особливе місце, де проведені маніпуляції неодмінно повинні завершитися успіхом. Однак у певний момент з’ясовується, що надати протистояння диявольським силам дуже складно. Спочатку доведеться з’ясувати причини, за якими Демони вибрали жертвою саме цю особу і піддали її важким випробуванням. Фільм Ласкаво просимо в Мерсі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Знесиленій матері-одиначці доведеться подолати важкі перепони на шляху до звільнення від прокляття. Він зіткнеться в смертоносній сутичці з жахливим явищем. Чинити гідний опір всемогутньому злу практично неможливо звичайного, смертній людині.

Режисер: Томмі Бертелсен
В ролях: Лілі Ньюмарк, Ейлін Дейвіс, Крістен Рулін, Марта Тимофєєва, Томс Лієпайніекс, Софія Масса

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress