Фільм Ляльковод (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Одна молода сім’я запланувала відпочити на вихідних в лісовому будиночку біля озера. Лора стала збиратися, а дві чарівні дочки їй в цьому допомагали. Глава сімейства Шон повинен був закінчити справи на роботі і приєднатися до них трохи пізніше. Отже, молода жінка вирушає на автомобілі в дорогу. Перша половина дороги пройшла нормально, але з настанням темряви, пересуватися було складно. Через деякий час вона розуміє, що заблукала. Вона злякалася не скільки за себе, скільки за маляток. Несподівано героїня помічає світло і бачить, що вдалині горять вогні. Наблизившись до освітлення, вона бачить будиночок, який вони орендували.

Як тільки вона опинилася у дворі, то тут же згасло світло. Вона ще не знає, що за ними вже невідривно стежить ще один персонаж, тільки з маскою на обличчі. Герої потрапили в справжню пастку, вміло підготовленим божевільним злочинцем. Виявляється, він хитрістю заманив їх в це місце. Жінка все сподівалася, що Шон нарешті до них приєднатися. Вона ще не знає, що її коханого чоловіка вже немає в живих.

Їй доведеться поодинці боротися зі справжнім злом. Лорі залишається тільки сподіватися на вищі сили, до яких вона звертається. Чи зможе беззахисна жінка впоратися з труднощами, що навалилися? Фільм Ляльковод (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Куїнн Лэшер
В ролях: Івонн Страховскі, Анна Пневскі, Ебігейл Пневскі, Райан Макдональд, Джастін Брюнінг, Джуліан Бейлі, Стефані Коста


загрузка...