Фільм Людина, місце, час і людина знову (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі оповідання виявляється невелика різношерста група туристів, які довго мріяли відправитися на морську екскурсію, де розраховували побачити безліч дивовижних і красивих пейзажів і місць. Головні герої відправляються на невеликому старому військовому кораблі, якому давно необхідно було пройти ретельний огляд і капітальний ремонт. Але герої були впевнені, що їх подорож пройде на вищому рівні, яке подарує їм безліч позитивних емоцій і буде про що згадати. Таким чином, на борту виявляються абсолютно різні люди, які були не рівні по соціальному та фінансовому становищу.

Серед них виявилися: сенатор зі своїм єдиним сином, подружня пара літніх людей, повії і бандити. Спершу все йшло за планом, і кожен з героїв сподівався на шикарний відпочинок, не підозрюючи про те, які сюрпризи приготувала для них доля. Кожен з пасажирів мав непростий характер і хотів показати свою значимість серед нового колективу. Фільм Людина, місце, час і людина знову (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ось тільки незабаром ситуація розвивається з несподіваного боку, оскільки бандити стали жорстко прищемлять багатіїв, які перебувають на борту корабля. Лиходії готові здійснювати будь-які дії. Тільки б знайти владу над нещасними людьми, у яких було багато грошей.

Режисер: Кім Кі Дук
В ролях: Чан Гин-Сік, Лі Сон-Дже, Міна Фудзі, Ан Сон-Гі, Рю син-бом, Дзе Одагірі, Тхе Хан-хо, Ан Джі-хе, Хван Гон, Лі Ю-джун


загрузка...